Escuro

Темна матерія. Одна з найбільших таємниць Всесвіту! 

Всесвіт UA
Inscrever-se 118 mil
Visualizações 24 mil
99% 2 000 1

Дуже часто кожен з нас чув фразу- не повірю, поки не побачу на власні очі? Але, що насправді ми бачимо навколо нас? Предмети, меблі, гаджети, людей, тварин.. тобто матерію, яка скрізь оточує нас. Але чи потрібно обов’язково бачити щось, щоб знати про його існування? Наприклад, повітря я не бачу, але якщо швидко махну рукою - то відчуваю його спротив, або наприклад радіохвилі, які невидимі оку, але якщо включити приймач у машині, то виявляється що вони оточують нас. Виявляється, що 95% матерії невидимі для нашого ока, але її вплив на звичні нам речі та об’єкти просто колосальний. Сьогодні говоримо про Темну матерію.
Не забувайте підпісуватись на канал :)
Приємного перегляду
Друзі, буду радий будь-якому зворотньому зв'язку
Instagram: wanyok_onchev
Моя електронна адреса: Vsesvitua90@gmail.com
Facebook: profile.php?...
Twitter: UA10591035
#ТемнаМатерія

Ciência e tecnologia

Publicado em

 

18 Jun 2020

Compartilhar:

Compartilhar:

Baixar vídeos:

Carregando o link.....

Adicionar a:

Minha playlist
Assista mais tarde
Comentários    
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Друзі, дякую за підтримку. Не забувайте підписуватись на канал. Всім добра)
Олена Шелест
Дякую за зрозумілість, наглядність і підбір високоякісних ілюстрацій! 👍👍👍
Олександр Борман
Дякую за Український контент👍
Victor Yarema
Victor Yarema 2 anos atrás
Це не просто один з найкращих каналів українською. Це просто один з найкращих каналів у всьому BRvid. Іване, ви просто чудово вмієте подавати інформацію. Мало хто так вміє. Дякую.
Всесвіт UA
Всесвіт UA 2 anos atrás
Ого) Дякую, Вікторе!
Богдан Сивенький
Молодець!!! Гарні пізнавальні відео Українською мовою. Досить гарна анімація і пояснення. Успіхів Вам!!!
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Дякую Вам, Богдане за теплі слова!
Alona Lavrova
Alona Lavrova 2 anos atrás
На свій сором дуже мало знаю про космос🙈Дякую за доступні пояснення. Шкода,що в часи,коли я ходила до школи, не було таких каналів та й ютубу не було😅
Всесвіт UA
Всесвіт UA 2 anos atrás
Дякую ☺️
Oleksiy Voyutsky
Oleksiy Voyutsky 2 anos atrás
Дякую за цікаве темно-матеріальне відео! 🌚🌌🤘😷
survivor
survivor 3 anos atrás
Дякую, дуже цікаво!
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Дякую Вам!)
Олександр Тупчієнко
Дякую! Цікаво дивитись Ваш відео!) Ще було б цікаво огляди новин пов'язаних з темою космосу
Всесвіт UA
Всесвіт UA 2 anos atrás
Дякую, матиму на увазі.
Руслан Шевченко
Класс)...нарешті УКРАЇНСЬКОЮ!)))
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Так так) Сам довго шукав українською і вирішив більше не шукати;)
Роман Даткун
Шановний автор, велике прохання: зробіть будь ласка розширені тематичні відео про чорну матерію та чорну енергію. Надзвичайно цікаво. Бо, разом, становлять овер 90% усього сущого у Всесвіті. Від цих таємниць мозок закипає. Невідоме завжди штовхало людство уперед.
Ольга Грона
Як раз зараз читаю книгу пана Хокінга і для мене стало принципово важливо шукати додатковий матеріал українською мовою Дуже дякую за таку можливість ♥️
Всесвіт UA
Всесвіт UA Anos atrás
Коротка історія часу?
Quantum of space
Quantum of space 2 anos atrás
Творец из лучшего эфира, соткал живые струны мира и кванты музыки из квант струн, мы мыслями через очи пропуская, свой умом, фильтруя на уста и как через зеркальце, но отражаем - Мир изобретателя слепца. Царство хаоса из юных квант бутонов, где с лепестками квант мембран, свет энергией делясь, как «PIN кодом» от бутонов, раскрывая лепестки Вселенную ускоряя - Расцветом плоских квант мембран «из квантов музыки, собирая фракталами квант частицы и в каждом движении танца - Квант частица, неопределённо скачет в хаосе цветов». Ну как то так представьте, энергии танцев фрактал и хаоса - как самое лучшее и худшие предсказания в современной физике, да и квантовую гравитацию, как смещение центров у квант бутонов в танцах фрактал.
Даж Гуркіт
Даж Гуркіт 3 anos atrás
Дякую. Гарно зроблено!
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Дякую!
RedmiLum Redmi
RedmiLum Redmi Anos atrás
Оце робота! Доступні пояснення, крутий візуал, дякую!
Ben Ahmatdin
Ben Ahmatdin 8 meses atrás
Чудовий канал , те що українською мовою то добре .
Марина Максимчук
Чудовий канал, дуже дякую
Svitlana 317
Svitlana 317 10 meses atrás
Іванку, дякую за лекцію! Як гуманітарій, зауважу, що загальна картина світу (в якості парадигми, за Т. Куном) корелює з мірою поступу людства. Тобто коли пізнавальний апарат суб'єкта пізнання розшириться, н-д, додасться нове відчуття, то і світ стане розумітися на порядок вище чи то глибше. Відтак, науковці-астрономи, нумо посилено еволюціонувати!!😃
Кацап Не людина
Дякую за працю, за зібрану інформацію для нас.
Юрій Власенко
Як завжди дуже цікаво! Дякую за ролик і бажаю здоров"я!
KickUp
KickUp 3 anos atrás
Чудове відео!Дуже цікаво! Підписався!
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Дякую за підписку. Радий, що сподобалось)
Gera
Gera 2 anos atrás
Замість оберту чим-тим - "чим далі легкий об'єкт, тим менші гравітаційні сили", можна використовувати більш привабливу форму що-то, наприклад, "що далі, то менші".
Oleksandr Zaikin
Oleksandr Zaikin Anos atrás
а також не "являє собою" а "є". А взагалі радію, що український ютуб поповнюється каналами з такою гарною тематикою.
Borys Lebeda
Borys Lebeda 3 anos atrás
Краще казати "розбіжностей", а не "неспівпадінь" і завжди треба поліпшувати жестикуляцію. Взагалі цікаво, шкода, що для дітей не підійде, - я підписався.
Victor Yarema
Victor Yarema 2 anos atrás
Що саме не підійде для дітей? Я зі своїм 7-річним сином дивимося саме ці відео перед сном.
natali stone
natali stone 3 anos atrás
А як щодо темної енергії? адже її значно більше ніж темної матерії.розкажи про це детальніше будь ласка.
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Звісно розкажу. Все попереду)
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Ось, спеціально для Вас знімав 😉 brvid.net/video/video-9SkO3lzB6s0.html&ab_channel=%D0%92%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82UA
Anastasiia She
Anastasiia She Anos atrás
Дууже цікавий контент💛💙 так хочеться вже дізнатися хоч декілька секретів всесвіту))
Кацап Не людина
Чудовий випуск!
Марія Антонюк
Дякую за українську. Ваші відео чудові. Щасти вам.
Vlad Romashka
Vlad Romashka 7 meses atrás
Дякую за випуск)
Andriy Tumnikov
Andriy Tumnikov 5 meses atrás
Іване - вітаю. Дякую за гарне відео. На мою думку - темна матерія є своєрідним "наповнювачем" простору, на кшталт біндера у фарбі. Ми бачим машину червоного кольору, але мало хто знає, що фарба складається з багатьох компонентів. Навіть біла та чорна фарби складаються, подекуди, з десятків складових. Це різні пігменти, які змішуються в синтетичному наповнювачі (полімері). Також там присутні розчинники, активатори, пластифікатори і т.ін. Але ми цього не бачимо, а бачимо тільки суміш пігментів - що утворюють колір. Гадаю - тут ситуація схожа. Не знаючи достеменно природи явища, ми можемо тільки прогнозувати його присутність, як чогось матеріального, оскільки воно, так чи інакше, себе проявляє. Технології розвиваються досить швидко, гадаю, незабаром дізнаватись мемо все більше. Всього найкращого. СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!
Сергій Томко
Класно! Чекаємо на нові випуски.
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Дякую ;)
username
username 6 meses atrás
Три роки дивилась відосики про космос і це перший де пояснили як візуалізують темну матерію 👏👍❤
SЁVA
SЁVA 11 meses atrás
все зрозуміло і приємною мовою)
{V}
{V} 3 anos atrás
Дякуємо...
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Дякую і Вам)
Елена Ромашкова
Ще зі школи було якось боязко читати про "темну енергію " і "темну матерію". Подорослішав зрозуміла, що наш світ дуален і інакше бути не може)))
Вячеслав Момот
Супер!
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
:) Дякую!
CryptoRichman
CryptoRichman 2 anos atrás
Питання: А чи правильно ви стверджуєте, що 95% маси Всесвіту складають темна матерія та темна енергія? Адже темна енергія - це певна форма енергії, яка не має частинок у своєму складі. Чи недоречно було б сказати не "маси" , а "густини" Всесвіту.
Всесвіт UA
Всесвіт UA 2 anos atrás
Доречно! Дякую за зауваження. Можливо краще було б сказати "густина енергії" Всесвіту. Сподіваюсь, що це не дуже критично, адже навіть у вікіпедії українській зазначено, що "темна енергія складає 70% маси Всесвіту". Ще раз дякую.
Тарас Я
Тарас Я 2 anos atrás
Якщо темна матерія це якісь елементарні частинки, які мають різну концентрацію, то цікаво чи можуть вони створювати темні зорі, або, навіть чорні діри різного розміру - адже в них нема електромагнітного відштовхування через відсутність заряду, внаслідок чого їм ніщо не буде заважати сколапсувати в чорну діру.
Svitlana 317
Svitlana 317 7 meses atrás
Іванку, ще раз переглянула цей випуск, він інтригуючий та "запитальний" 🤔. Виходить, наш світ є переважно світом матерії, що "не піддається" сучасним методам дослідження. Темна матерія як основа, на якій, де не де, витканий Всесвіт видимий. І логічно припустити, що є основа є первинною щодо звичайної матерії. Тому якщо наш світ є світом випадковостей ( та чи інша подія могла статися або не статися), темна матерія може бути проявом світу "належності", світу необхідності, який "формує" проявлені речі, -- туманності, галактики, зоряні системи тощо. У попередньому коментарі писала, що рівень наукових відкриттів завжди пропорційний рівню розвитку суб'єктів науки. Мабуть, темна матерія перестане бути "темною" не раніше, ніж ми станемо просвітленими 😜 Іванку, відео чудове і після другого перегляду, дякую!!
Юра Николаенко
Вот моя гипотеза возникновения гравитационного воздействия, которое производит тёмная материя: Так же как и часть нашего организма, находясь в будущем, может передавать нам в настоящее время информацию о будущем посредством вещих снов, так же и существующая вместе с нами материя имеет свои формы и в будущем, и эти формы имеют свою гравитацию, которая, трансформируясь, проходит сквозь время из будущего и проявляет себя, воздействуя на тела существующие в настоящем. Будущее имеет немалое измерение, поэтому и гравитационное воздействие камня лежащего на пляже, которое проникает к нам от него же из будущего, тоже значительно, оно просто распределено и трансформировано в нашей настоящей галактике определённым образом.
einherz
einherz 2 anos atrás
возможно это связано с пересечением гравитаци от всех объектов, при определённых условиях происходит интерференционное искажение схожее на самодостаточную единицу массы, в менее плптных галактиках с менее массивными чёрными дырами в центре тёмной материи меньше, возможно всё является тёмной материей, только с разными свойствами при разных условиях взаимодействия не связанных с гравитацией, а с нахождением энергии, которая сворачивается в массу, а возможно что действительно, тёмная материя - это первичный суп, в который была скомкана первичная энергия и она является конструктом для обычной материи, а возможно это нечно схожее с термодинамикой, когда появление тепла объясняли наличием некоего теплорода, и в макро мире гравитация так же связана не только с массой но и с движением, и перетекание энергии в массу и наоборот более распространённый и хаотичный процесс, чем мы себе представляем, равно как и наличие различных типов материи обусловлено именно этой игорй масс и энергий, мы же знаем, что материя увеличивает массу с увеличением своей скорости, возможно есть некие потоки частиц находящиеся на таких скоростях, что создают некие гравитационные следы, как следы за самолётами, возможно существует даже некая систематизация, в некоторых глалактиках скорости объектов относительно равномерны, в других происходит линейное или угловое ускорение лавинообразным образом именно из-за роста массы материи, в микромире относительный рост массы может быть больше в макромире - меньше, и в одном случае происходит смещение к центру в равной мере удаления от него и мы получаем округлую орбиту, в других случаях получаем элиптические орбиты, в третьих выбрасывание блуждающих планет и звёзд, возможно не без приобретения таких скоростей, на которых масса начинает изменяться лавинообразно, особенно если предположить, что сумма всех масс одной галактики может рассматриваться как единая масса в большинстве задачь, в общем мы можем видеть не саму тёмную материю а воздействие обычной материи на пространство-время, как было в случае с теплородом, или же тёмная материя - это протоматерия, где-то её уже не остаётся, так как она себя исчерпывает в сотворении новых звёзд, планет и так далее
Вікторія Ільченко
Мені спало на думку, що може під час великого вибуху час-простір трохи розслоївся і частина матерії опинилася трохи попереду і трохи позаду. І тоді темна матерія це така ж матерія як наша, тільки зсунута у часі. І може там ті паралельні всесвіти, про які пишуть фантасти
Aleksandr7364
Aleksandr7364 Anos atrás
Великого вибуху ніколи не було - був і продовжується Великий Синтез : Гравітація , темна матерія , Всесвіт , життя ...
Oleh Titov
Oleh Titov 2 meses atrás
'Темна матерія' це милиця для пояснення незрозумілих законів фізики. Можливо причина гравітаційних відхилень не в ній, а в особливостях гравітації про які ми ще не знаємо
Elena Protsenko
Elena Protsenko Anos atrás
Дякую!!
Адвокат Геннадій Бурячек
Доброго дня Іване. Відповідно до мого світогляду, світ створено, як упорядковану систему, а не підірвано колись, він не є фундаментально хаосним, руйнівним. Створено Богом, і прикладом того є грандіозні процеси, як відомі нам так і невідомі, про що сказано вами у відео. Тобто темна матерія, є те, що нам на даному етапі не підвладне для дослідження або взагалі не є там, що ми можемо осягнути розумом.
Aleksandr7364
Aleksandr7364 Anos atrás
Існують 4 види стійкої матерії : струни , кварки , нуклони і атоми . У кожного виду матерії є своя гравітація ( реактивна тяга електромагнітних хвиль ).Гравітація струн у 10 ^28 раз сильніша гравітації атомів ,гравітація кварків у 10 ^18 раз сильніша гравітації атомів , гравтація нуклонів у 10 ^6 раз сильніша гравітації атомів .Ці всі види гравітації і тримають всю матерію на орбітах Всесвіту. А темна матерія і темна енергія існують для темних людей ))
Константин Валерьевич
Враховуючи, як суспільство звикло маніпулювати таємницями, зробивши їх інструментом для розвитку, то припущу можливість що її не існує. Але теорій багато, а теорема одна. Це може бути як і спосіб для привернення уваги до найголовнішої задачі людства (вивчення всесвіту), так і нерозв'язаної загадки.
Artem Demchenko
Artem Demchenko Anos atrás
Виходить проблема в тому що є космічні спостереження які не пояснюються теорією відносності. А додавання темної матерії - спроба створити якусь більш загальну теорію гравітації але поки не дуже виходить. За теорією темної матерії має бути 22% а досліди на Землі з нею не виходить зробити і теорія не пояснює чому
Кирилл Малахов
Внезапный человек внезапно на 5:58. Мне кажется, за нами кто-то наблюдает.
Олег Федоренко
файно!
Кв Кв
Кв Кв Anos atrás
Про«полотно»-це жарт бо знов коржики і тварини почнуться.
МАFUSAIL
МАFUSAIL 10 meses atrás
Так земля же плоская! Какая тёмная материя?
Yuliia Bychek
Yuliia Bychek 6 meses atrás
а може все-таки взаємодіє? наприклад, коли ми повні енергії, то що це за енергія?))
Spiridonn Spiridonn
Spiridonn Spiridonn 2 anos atrás
Существует и иной взгляд ученых на п р и р о д у некоторых явлений, описанных в лекции; см. сообщение "Темной материи может вообще не существовать, - ученые" (от 13.01.2021) на: focus.ua/technologies/471261-temnoy-materii-mozhet-voobshche-ne-sushchestvovat-uchenye , или на англ. языке первоисточник названного сообщения (от 06.01.2021) на: futurism.com/new-study-claims-dark-matter-doesnt-exist . Для полноты представлений стоит ознакомиться. [15.01.2021]
Liza Trofimenko
Liza Trofimenko Anos atrás
Для мене це геть нова тема і шалене відкриття🤔
Вадим Комендацький
Коментар на підтримку автора! Слава Україні!
Пчела и Пасечник
Я би відніс темну матерію до квантової фізики (механіки) так як визначення її гопотетичне...
Ксенія Селенія
А я вважала, що в темній матерії живе лорд Вейдер. Комент для просування українського контенту).
Ivan Lebedev
Ivan Lebedev 6 meses atrás
Цікаве відео дякую. Слава Україні слава ЗСУ
Володимир Пастернак
💛💙🇺🇦
Василий Тёркин
Цілком ймовірно, що не існує ніякої темної матерії. Натомість сама тканина простору-часу має викривлення й нерівномірності, які й проявляються у вигляді гравітаційних аномалій.
Dong Juang
Dong Juang 2 anos atrás
На жаль, у відео немає інформації про концентрацію темної матерії в Сонячній системі. Вочевидь, вона невелика, раз закони обертання планет навколо Сонця не сильно викривлені.
Андрій Андрухів
👍чорне полотно має енергію?
Lucky Whale
Lucky Whale 2 anos atrás
дякуую
Neron
Neron 3 anos atrás
Ця таємниця, звісно, НЕ буде розкрита.
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Ну, скептики будуть з Вами згодні. Але науковці завжди знаходять відповіді)
slitynskyy
slitynskyy 2 anos atrás
Дякую! Подивіться прошу відмінювання слова зорі - кого - зір, а не зорей. Дякую!
Всесвіт UA
Всесвіт UA 2 anos atrás
Дякую, з того часу вже виправив цю помилку.
Sony Ericsson
Sony Ericsson 7 meses atrás
Як не крути, як не називай, як не вуаліруй, а ефір, він і в Африці - ефір!
Spiridonn Spiridonn
Spiridonn Spiridonn 2 anos atrás
Похоже, ученые физики всего мира (см рассказ на 2:40 - 3:40 минутах ) изначально совершают диалектическую ошибку и неправильно рассчитывают скорость движения звезд, находящихся в с о с т а в е галактического диска. Об этой ошибке см. сказочное сообщение на: forumkiev.com/nauka-i-tehnika/78038-chernye-dyry-6.html#post1039655446 , в т.ч. в отсылках, приведенных там. Допущенная ошибка приводит к несоответствию между расчетными данными и данными практических космологических измерений; поэтому ученые пытаются скомпенсировать указанное несоответствие придумкой о действии в э т о м случае "темной материи". "Темная" материя (энергия) существует, но она опосредованно проявляет себя в другом месте. Кроме того, кто категорически доказал, что постоянная Планка не зависит от плотности энергетического вакуума в Космосе? А ведь красное смещение может быть вызвано, в частности, изменениями величины "постоянной" Планка в межгалактических пространствах, где плотность энергетического вакуума низкая по сравнению с плотностью в галактическом гало. Следовательно, и расширение Вселенной вполне может оказаться придумкой... Об этом всём терпеливо см. приведенную отсылку, в частности: "4.1. В соответствии с моей арифметически простой (не трансцендентной!) тямой, указанная учеными странность - существенно увеличенная по сравнению с ожидаемой (расчетной) скорость движения галактических объектов, - в некоторой степени обусловлена некорректными исходными посылками при вычислении указанной скорости вращения звезд в диске галактики. Её вычисляют (о чем рассказывают лекторы-физики) по аналогии с вычислением скорости движения планет Солнечной системы вокруг Солнца. А именно в этом кроется диалектическая ошибка. Галактика является сложной с и с т е м о й со множеством взаимодействующих между собой по разным параметрам элементов - галактических объектов, в т.ч. звезд. Свойства сложной системы о т л и ч а ю т с я от свойств отдельных элементов той же системы. Так, например, характер вращения сырого яйца как системы (по внутреннему строению) отличается от характера вращения того же сваренного яйца, которое выступает в качестве единого элемента. В рассматриваемом нами случае, применяемое учеными вычисление скорости вращения звезды в диске галактики по аналогии со скоростью вращения планеты в Солнечной системе, соответствует вычислению скорости движения, исходя из свойств отдельного элемента системы. При этом упускается из виду, что звезда, скорость движения которой вычисляется и измеряется, одновременно взаимодействует (в частности гравитационными силами) с остальными вещественными объектами галактики. Образно говоря, из-за указанного взаимодействия "сырое яйцо" диска галактики приобретает некоторую связку, становится "жестче", и потому линейная скорость вращения отдаленных частей диска возрастает. Кроме того, вектор линейной скорости вращения звезд (и других объектов галактики) надо брать не по касательной к якобы замкнутому кольцу их вращения, а по касательной к расширяющейся спирали вращения звезды в составе "рукава" диска. Если представить себе, что диск галактики (со всеми его потрохами) стал жестким, то имеющаяся вращательная энергия диска перераспределится так, что угловая скорость вращения жесткого диска станет меньше, при этом уменьшится и линейная скорость вращения ближней к центру вращения части диска, а линейная скорость дальних от центра вращения частей диска еще больше увеличится. И "темная" материя/вещество/масса/энергия в э т о м случае ни при чем." [06.01.2021]
Кв Кв
Кв Кв Anos atrás
Погано порахували, побачили,що несходиться то і придумали чорне полотно і його енергію.
Кв Кв
Кв Кв Anos atrás
І створив Бог небо і землю... .
Michael Hauryk
Michael Hauryk Anos atrás
Ейнштейн казав:" Бог не грає в кості" мабудь він таки помилявся...
Андрій Андрухів
Придумали теорію,щоби все сходилося вигадали Т.М.і Т.Е. ,яких немає!
Леонід Нємов
Поки сам не помацаю не повірю в цю маячню
Брянське ППО
Коротше темна матерія і темна енергія це ефір
Кв Кв
Кв Кв Anos atrás
Зірок.
Victor Perfetsky
Victor Perfetsky 2 anos atrás
як поставити два лайки?))
Всесвіт UA
Всесвіт UA 2 anos atrás
лайк + коментик)
Igor Derkach
Igor Derkach Anos atrás
Темна матерія, темна енергія; вчені готові припустити існування будь-чого, окрім існування бога
Egor Samoilov
Egor Samoilov 4 meses atrás
Слава Україні!!! Героям Слава!!! Слава нації!!! П*здець російській федерації!!!
Брянське ППО
5:58 що за тьотка?
Andrey Pronko
Andrey Pronko 6 meses atrás
Звісно ніякої темної матерії не існує. Як і енергіі темної теж нема. Як аномальні швидкості зірок, на переферії галактик, мають цілком классичне пояснення. Так і спостереження збільшення, з часом, космологічного червоного зсуву, теж цілком закономірне явище, що витікає чисто з теорїї відносності. Напряму. Нажаль, більшість "вчених", просто не в змозі второпати елементарних засад теорії відносності, і остаточно втратили здібність рахувати.
Микола Чаварга
Не соромно? "Згідно з теорією відносності Ейнштейна... чим далі планета, тим менша сила....". Шановний, заколєбали ви всіх своїм ейнштейном, цей закон вперше відкрив Ньютон (були спірні моменти з Юнгом), він так і називається - закон всесвітнього тяжіння.
JONATHAN J
JONATHAN J 21 dia atrás
Передивляючись це відео, стало цікаво, темна матерія настільки ж темна як прихильники московського патріархату?
Anastasia Budan
Anastasia Budan 7 meses atrás
Є питання) чи вірите Ви в Бога?
Всесвіт UA
Всесвіт UA 7 meses atrás
Добрий день. Ні, не бачу в цьому необхідності.
Anastasia Budan
Anastasia Budan 7 meses atrás
@Всесвіт UA дякую за відповідь. Але ж трохи самотньо...
Всесвіт UA
Всесвіт UA 7 meses atrás
@Anastasia Budan чому самотньо?
Slava Nejivui
Slava Nejivui Mês atrás
ok
Вiталiк Задорожний
Темна матерія - це Бог і сукупність Його частин у невідомих формах...
Oleksandra Zakharova
Oleksandra Zakharova 5 meses atrás
Borys Lebeda
Borys Lebeda 3 anos atrás
Краще казати "розбіжностей", а не "неспівпадінь" і завжди треба поліпшувати жестикуляцію. Взагалі цікаво, шкода, що для дітей не підійде, - я підписався.
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 anos atrás
Дякую! Щодо жестикуляції - буду працювати над цим.
Próximo
Sonic Prime Season 3 - Sneak Peek
00:56
Visualizações 618 mil
FESTA DO PIJAMA DAS CORES no MINECRAFT
16:39
Usei 5 Ferramentas HACKERS do Mr Robot!
17:43