Escuro

За що я люблю Канаду. 10 пунктів.

Olya Makeieva
Inscrever-se
Visualizações 42 722
99% 1 900 1

Напишіть в коментарях, який з пунктів вам відгукнувся найбільше.
_ _ _

Доречи, щодня в своєму Інстаграм я проводжу прямі ефіри про Канаду.
Цікаво і корисно.
Запрошую: instagram.com/olha_makeieva/

Publicado em

 

26 Jul 2022

Compartilhar:

Compartilhar:

Baixar vídeos:

Carregando o link.....

Adicionar a:

Minha playlist
Assista mais tarde
Comentários 324
Владимир Максименко
Очень интересно и познавательно. Украинский язык просто супер. Из опыта моих детей. На выезд ушло 4 года. Зато зять (опытный автомеханик) ехал конкретно зная куда. Его в аэропорту встретил работодатель, привез в подготовленную квартиру с обстановкой. Через несколько дней зять уже работал, ему выделено все для работы, в том числе автомобиль тоета кемри. Через 4 месяца приехала дочь с детьми. Провинция Квебек. Язык французский (ещё та экзотика), зять учил в Украине, дочь по приезду на курсах, где ей за это платили 850 дол. По окончании нашла работу (бухгалтер). С начала войны и мы с женой у них.
igor demanov
igor demanov 21 dia atrás
Щiро дякую Вам. Нарештi зустрiв об'ективну розповiдь про Канаду.
Anna Khodakovska
Дуже все вірно! Особливо відгукнулось про рівні можливості на роботі. Я переїхала в 51 рік, вивчала мову , змінила професію (інженерна спеціальність) і знайшла роботу яка мені дозволяє просто не думати чи вистачить мені грошей до зарплати. А в Україні я була би «жінкою» і «предпенсійного віку». З такими пунктами в резюме, я би тільки думала про те як дотягнути до пенсії. Жах! Як про це подумаю. Дякую тобі Канада! Це мій дім!
Виктория Николаева
Щиро дякую. Відгукнулося: 1. Можливість планувати життя на десятиліття. 2. Відсутність обмежень за віком при прийомі на роботу. 3. Закони працюють! І все це можна назвати безпекою життя взагалі.
Иван Решетняк
Олю, величезна подяка за ваше відео. Про безпеку попали прямо в саме серце! В Києві перейти по пішоходному переходу, на своє зелене світло, ще той квест! На жаль, навіть після нашої перемоги, в Україні немає перспективи і майбутнього. 70 років совкової окупації зробили своє. Сусідський привіт з Червоного Хутора! Щасти вам і вашій сім'ї! Можливо колись побачимось в Канаді, як виживемо тут...
Pashka
Які маленькі цукерочки! Невістки моєму синочу!❤️
Svitlana Tysiak
Дуже радує, що в Канаді рівність людей і професій!! Дякую!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Друг Валіко
Дякую, Олю!
Bohdana
Дякую. Для мене безпека, повага до людини і законів, толерантність і привітність були найважливішими в перші роки.
Олена
Оля,Ви така позитивчик, дякую.Найбільше мене вразив пункт"Безмежна повага до всіх професій" дійсно це круто👍
Игорь Молодецкий
Дякуємо! Канада--це інший світ! Це місце свободи!
Olga Samchuk
Оля, це перше відео, через яке я познайомилася з Вами :) Дякую за Вашу працю) За прекрасну мову :) За щирість) І за якість мислення) Мені надзвичайно цінно :)
Liliya Dobrodziy
Доброго вечора! Ви дуже позитивна людина. Я подивилась декілька відео за які дякую. Ви молодці що змогли змінити своє життя. Ми теж хочемо щось поміняти але ще потрібно багато чого взнати та вивчити. Дякую Вам!
Katerina Aleksieienko
Дуже дякую за це відео. На фоні віх тих повідомлень про те як буде тяжко (що також треба знати), дуже важливо розуміти і пам'ятати на що ти зараз працюєш.
Olga PL
Дякую за те, що знімаєте відео українською 👍💙💛
Елена Кичук
Очень приятно слушать Вас.Расскажите немного как относится государство к детям беженцев.Я слышала в других странах бывает по наговору соседей,да и фильмы видела,отбирают детей у родителей.
Andrey Yarkovoy
Andrey Yarkovoy 21 dia atrás
Оля, дуже дякю за відео.
R2 D2
Вы очень красиво говорите по украински. Я про произношение.
Инна Туз
Инна Туз 28 dias atrás
Спасибо за видео))
Tatyana Shurinova
Дякую, повністю підтримую кожну думку. Особливо відгукнувся "а що люди скажуть" . Нажаль в нас таке є
Próximo